Timeless Ethiopia Touring

Timeless Ethiopia Touring

Timeless Ethiopia Touring jest prywatną etiopską spółką branży turystycznej. Oferujemy szeroki wybór zorganizowanych wyjazdów do naszego, niezwykle interesującego kraju. Na zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować każdy wyjazd, dla dowolnej grupy, firmy lub turystów indywidualnych. Zawsze dostosowujemy nasze propozycje do specyficznych potrzeb klientów. Firma powstała w 2005, dysponuje ogromnym bagażem doświadczeń na etiopskim rynku. Jej właściciel wcześniej przez ponad dziewięć lat pracował na rożnych stanowiskach w lokalnej branży turystycznej: jako dyrektor, organizator wyjazdów i pilot. W każdym zakątku Etiopii ma przyjaciół służących radą i pomocą.

Timeless Ethiopia Touring zapewnia serwis najwyższej jakości za możliwie najniższą cenę. Jesteśmy doskonale zorganizowaną firmą dysponującą wykształconym, doświadczonym personelem. Dzięki temu potrafimy zapewnić niezapomniane wrażenia. Dysponujemy sprzętem kampingowym i napędzanymi na wszystkie koła, wygodnymi terenowymi samochodami. Pozwala to nam odwiedzać z klientami wszystkie, nawet najbardziej niedostępne etiopskie atrakcje. Większm grupom proponujemy busy i autobusy.

Timeless Ethiopia Touring współpracuje przy organizacji wyjazdów z najlepszymi firmami działającymi na etiopskim rynku turystycznym: liniami lotniczymi, agentami turystycznymi, hotelami, wypożyczalniami samochodów, zarządami parków narodowych i rezerwatów, muzeami, kościołami, meczetami. Znamy lokalną kulturę i przestrzegamy miejscowych zwyczajów. Dlatego nasi klienci wszędzie są serdecznie witani i na każdym kroku poznają nowych przyjaciół.

Etiopię zamieszkuje barwna mieszanka ludów o zadziwiająco harmonijnych, po prostu pięknych rysach twarzy. To kraj z wielowiekowymi chrześcijańskimi tradycjami. To powoduje, ze Polacy czują się tu wyjątkowo dobrze. Timeless Ethiopia Touring zawsze przestrzega wszelkich międzynarodowych i lokalnych norm. W ten sposób zapewniamy maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Firma ma bardzo silne związki z działającymi w Etiopii organizacjami charytatywnymi. Jesteśmy w stanie zorganizować wizyty w szkołach, centach pomocy, obozach uchodźców i sierocińcach. Poznawanie z nami Etiopii to przygoda jednocześnie niezwykła i bezpieczna.

Seeing is believing!

Nasza oferta to:

Wycieczki dla firm i turystów indywidualnych, obserwacje ptaków, trampingi i wyprawy w góry, trekkingi, wyjazdy incentive – czyli "szyte na miarę", zgodnie z życzeniami naszych Klientów, aktywne wakacje, wyjazdy motywacyjne, safari, wakacje na kempingach, safari fotograficzne, zwiedzanie miejsc historycznych, poznawanie lokalnych kultur, wyprawy ekologiczne, pielgrzymki szlakami biblijnymi, obsługa ekip filmowych, wszelkiego rodzaju pobyty specjalistyczne, bilety lotnicze, rezerwacje hoteli i wypożyczanie samochodów

WTTC SafeTravels R Stamp

Timeless Ethiopia Touring Ptv.Ltd.Co.

Timeless Ethiopia Touring Ptv.Ltd.Co.

Address
Nifas Silk Lafto Sub city, Wereda 09 Saris Addisu Seffer, Heyday Hotel
Address
Addis Ababa, Ethiopia
Phone
+251 118 889 695
Phone
+251 114 709 089
Mobile
+251 911 510 881
Address
Kontakt w języku polskim
Mobile
+48 602 344 248
Mobile
+251 94 429 6595
Mail
andrzej@timelessethiopia.pl