TIMELESS ETHIOPIA

TIMELESS ETHIOPIA
/ ETIOPIA

Timeless Ethiopia Tours jest prywatną etiopską spółką branży turystycznej. Oferujemy szeroki wybór zorganizowanych wyjazdów do naszego, niezwykle interesującego kraju. Na zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować każdy wyjazd, dla dowolnej grupy, firmy lub turystów indywidualnych. Zawsze dostosowujemy nasze propozycje do specyficznych potrzeb klientów.

Firma powstała w 2005 ale dysponuje ogromnym bagażem doświadczeń na etiopskim rynku. Jej prezes przez ponad dziewięć lat pracował na rożnych stanowiskach w lokalnej branży turystycznej: jako dyrektor, organizator wyjazdów i pilot. W każdym zakątku Etiopii ma przyjaciół służących radą i pomocą.

Timeless Ethiopia Tours zapewnia serwis najwyższej jakości za możliwie najniższą cenę. Jesteśmy doskonale zorganizowaną firmą dysponującą wykształconym, doświadczonym personelem. Dzięki temu potrafimy zapewnić niezapomniane wrażenia. Dysponujemy sprzętem kampingowym i napędzanymi na wszystkie koła, wygodnymi terenowymi samochodami. Pozwala to nam odwiedzać z klientami wszystkie, nawet najbardziej niedostępne etiopskie atrakcje.

Timeless Ethiopia współpracuje przy organizacji wyjazdów z najlepszymi firmami działającymi na etiopskim rynku turystycznym: liniami lotniczymi, agentami turystycznymi, hotelami, wypożyczalniami samochodów, zarządami parków narodowych i rezerwatów, muzeami, kościołami, meczetami. Znamy lokalną kulturę i przestrzegamy miejscowych zwyczajów. Dlatego nasi klienci wszędzie są serdecznie witani i na każdym kroku poznają nowych przyjaciół.

Etiopię zamieszkuje barwna mieszanka ludów o zadziwiająco harmonijnych, po prostu pięknych rysach twarzy. To kraj z wielowiekowymi chrześcijańskimi tradycjami. To powoduje, ze Polacy czują się tu wyjątkowo dobrze. Timeless Ethiopia zawsze przestrzega wszelkich międzynarodowych i lokalnych norm. W ten sposób zapewniamy maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Firma ma bardzo silne związki z działającymi w Etiopii organizacjami charytatywnymi. Jesteśmy w stanie zorganizować wizyty w szkołach, centach pomocy, obozach uchodźców i sierocińcach. Poznawanie z nami Etiopii to przygoda jednocześnie niezwykła i bezpieczna.

Seeing is believing!

Nasza oferta to:

Wycieczki dla firm i turystów indywidualnych, oglądanie ptaków, trampingi i wyprawy w góry, trekkingi, wyjazdy incentive – czyli "szyte na miarę", zgodnie z życzeniami naszych Klientów, aktywne wakacje, wyjazdy motywacyjne, safari, wakacje na kempingach, safari fotograficzne, zwiedzanie miejsc historycznych, poznawanie lokalnych kultur, wyprawy ekologiczne, pielgrzymki szlakami biblijnymi, obsługa ekip filmowych, wszelkiego rodzaju pobyty specjalistyczne, bilety lotnicze, rezerwacje hoteli i wypożyczanie samochodów

 

 Seeing is believing!

Timeless Ethiopia Touring Ptv.Ltd.Co.

P. O. BOX 250 Code 1110 Addis Ababa, Saris Addisu Sefer, Heyday Hotel

Tel.: +251 114 70 9089

Fax: +251 115 546 708

Mobile: +251 911 510 881

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt po polsku

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. kom.: +48 602 344 248

Tel. kom. w Etiopii: +251 922 587 850 

Formularz kontaktowy

Mapa drogowa Etiopii

Polecamy najnowszą mapę Etiopii przygotowaną przez wydawnictwo katograficzne Europilot. Zawiera ona przewodnik po Etiopii w języku polskim.